PANKOBİRLİK PERSONEL LİSTESİ

# ADI SOYADI GÖREVİ
1 Taner Taşpınar Genel Müdür
2 Necmi Kurt Genel Müdür Yardımcısı (İdari)
3 Sezer Şen Genel Müdür Yardımcısı (Teknik)
4 Alkım Aydaş Baş Hukuk Müşaviri
5 Turgut Ağırnaslıgil Yatırım ve Proje Müdürü
6 Eşref Dikmen Kooperatifler ve İştirakler Müdürü
7 Yüksel Altun Personel Müdürü
8 Selçuk Pınar Muhasebe ve Finansman Müdürü
9 Erdal Gürhan Başmüfettiş
10 Nurdan Altıntaş Bilgi işlem Müdürü
11 Kemal Tengilimoğlu Sosyal ve İd. İşl. Müd. V.
12 Özhan Canoler Bitki Koruma Ürünleri Tedarik Müd.Yrd.
13 Abdurrahim Tufan Palalı Kalite Kontrol Müdür Yrd.
14 Mustafa Serdar Çalışkan Tarımsal Mekanizasyon Tedarik Müd.Yrd.
15 Selçuk Ersoy Tohum, Fide, Fidan Tedarik Müd. Yard.
16 Dursun Mehmet Güler Gübre ve Bitki Bes.Ürünleri Ted. Müd.Yrd.
17 Bünyamin Erkoyuncu Hukuk Müşaviri
18 Hasan Uzun Muhasebe ve Finansman Müd. Yrd.
19 Şehzade Aksoy Müfettiş
20 Rasim Serdar Asıliskender Tarımsal Mek.Pazarlama Müd.Yrd.
21 Serkan Özsoy Yem ve Yem Katkı Maddeleri Paz. Müd.Yrd.
22 Mehmet Dölek Tohum, Fide, Fidan Paz. Müd. Yard.
23 Berkan Durğan Özel Güvenlik Amiri
24 Gülden Yalçınkaya Eğitim ve Organizasyon Uzmanı
25 Banu Canoler İletişim ve Arşiv Uzmanı
26 Murat Demirçelik Bilgiişlem Uzmanı(Bakım ve Destek)
27 Murathan Müjde Bilgiişlem Uzmanı(Eğitim ve Destek)
28 Nuri Burmalı Bitki Koruma Ürünleri Tedarik Uzmanı
29 Levent Kayaalp Kooperatifler Uzmanı
30 Şerafettin Öztürk Bilgiişlem Uzmanı (Yazılım)
31 Haşim Akşit Basın Yayın Uzmanı
32 Murat Akar Mevzuat ve Standart Uzmanı
33 Berrak Deniz Taşdemir Yem ve Yem Katkı Maddeleri Tedarik Uzm.
34 Kerem Ünal Tohum, Fide, Fidan Tedarik Uzmanı
35 Murat Akın Kalite Kontrol Uzmanı
36 Ahmet Doğanlı Gübre ve Bitki Bes.Ürünleri Ted. Uzmanı
37 Tuğba Akca Bütçe ve Finansman Uzmanı
38 Şermin Türkmen Personel Uzmanı
39 Kenan Saçlı Müfettiş Yardımcısı
40 Bekir Uludağ Müfettiş Yardımcısı
41 Burak Karaduman Müfettiş Yardımcısı
42 Serkan Bircan Müfettiş Yardımcısı
43 Burak Necati Köseoğlu Müfettiş Yardımcısı
44 Ömer Faruk Ekin Bilgiişlem Uzmanı(Sistem ve Teknoloji)
45 Mehmet Kılıç Bilgiişlem Uzmanı (Veri Tabanı Yönt.)
46 Taşkın Eroğlu Editör
47 Mubaraz Mohammed Bilgiişlem Uzmanı(Sistem ve Teknoloji)
48 Fatma Yılmaz Yem ve Yem Katkı Maddeleri Tedarik Şefi
49 Arif Ulaş Akaryakıt ve Madeni Yağlar Tedarik Şefi
50 Ercan Bolatlı Muhasebe Şefi
51 Ferhat Süreyya Bayır Kooperatifler Şefi
52 Simer Durgun Kalite Kontrol Şefi
53 Nazlı Sarı Personel Şefi
54 İlker Helvacı Bilgiişlem Şefi(Bakım ve Destek)
55 Meral Gürs Yönetim Kurulu Sekreteri
56 Buket Altınorak Erdem Muhasebe Memuru
57 Emine Duman Yem ve Yem Katkı Maddeleri Ted. Memuru
58 Çiğdem Derinöz Muhasebe Memuru
59 Burçin Akbaş Personel Memuru
60 Müyesser Özdeniz Gübre ve Bitki Bes.Ürünleri Ted. Memuru
61 Emine Sıla Koç Muhasebe Memuru
62 Damla Mavili Çakır Personel Memuru
63 Kaan Sıtkı Kayhan İstatistik Memuru
64 Savaş Yetik Gübre ve Bitki Bes.Ürünleri Ted. Memuru
65 Tamer Erdem Sağ.Güv. Ve Ulaşım Hizmetleri Memuru
66 Mustafa Ahmet Karaköse Büro Memuru(Hukuk)
67 Ceyda Ertürk Çalık Uluslararası İlişkiler Memuru
68 Ali Aydoğan Ofis ve Mutfak Hizmetleri Memuru
69 Ferhat Sarıtaş İletişim Memuru
70 Burcu Öztürk İletişim ve Arşiv Memuru
71 Murat Atamer Arşiv Memuru
72 Leyla Altınok İletişim ve Arşiv Memuru
73 Hatip Mehmet Maraş Baş Şoför
74 Arap Cingöz Ofis Hizmetlisi
75 Soner Yıldırım Şoför
76 Fehmi Büyükçiftçi Ofis Hizmetlisi
77 Meftun Erdem Ofis Hizmetlisi
78 Cebbar Gedik Aşçı
79 Hamza Şen Aşçı Yardımcısı
80 Uluhan Yılmaz Garson
81 Mahmut Batmaz Güvenlik Görevlisi
82 Mehmet Ali Kafasıbüyük Tarımsal Mekan. Paz. Satış Elemanı
83 Abdurrahman Akar Yem ve Yem Katkı Mad.Paz. Satış Elemanı
84 Samet Öztürk Yem ve Yem Katkı Mad.Paz. Satış Elemanı
85 Ulaş Şadan Yem ve Yem Katkı Mad.Paz. Satış Elemanı
86 Mahmut Orhun Cellek Yem ve Yem Katkı Mad.Paz. Satış Elemanı
87 Ali Aytuğ Demir Tarımsal Mekanizasyon Paz. Satış Elemanı
88 Mehmet Ali Silay Yem ve Yem Katkı Mad.Paz. Satış Elemanı
89 Ali Dikici Yem ve Yem Katkı Mad.Paz. Satış Elemanı
90 Emre Toker Tarımsal Mekanizasyon Tedarik Memuru
91 Pınar Turanlı