PANKOBİRLİK PERSONEL LİSTESİ

# ADI SOYADI GÖREVİ
1 Taner Taşpınar Genel Müdür
2 Necmi Kurt Genel Müdür Yardımcısı (İdari)
3 Sezer Şen Genel Müdür Yardımcısı (Teknik)
4 Alkım Aydaş Baş Hukuk Müşaviri
5 Turgut Ağırnaslıgil Yatırım ve Proje Müdürü
6 Eşref Dikmen Kooperatifler ve İştirakler Müdürü
7 Yüksel Altun Personel Müdürü
8 Selçuk Pınar Muhasebe ve Finansman Müdürü
9 Erdal Gürhan Başmüfettiş
10 Nurdan Altıntaş Bilgi işlem Müdürü
11 Özhan Canoler Müdür Yrd. (Bitki Koruma ve Besleme)
12 A. Tufan Palalı Müdür Yrd. (Kalite Kontrol)
13 M. Serdar Çalışkan Müdür Yrd. (Tarım Teknolojileri ve Mek.)
14 Selçuk Ersoy Müdür Yrd. (Tohum,Fide,Fidan)
15 D. Mehmet Güler Müdür Yrd. (Kimyevi ve Özel Gübreler)
16 Servet Genç Sosyal ve İd. İşl. Müd. Yrd.
17 Bünyamin Erkoyuncu Hukuk Müşaviri
18 Hasan Uzun Muhasebe ve Finansman Müd. Yrd.
19 Şehzade Aksoy Müfettiş
20 Muharrem Kahraman Müfettiş
21 Berkan Durğan Özel Güvenlik Amiri
22 Gülden Yalçınkaya Halkla İlişkiler Uzmanı
23 Banu Canoler İletişim ve Arşiv Uzmanı
24 Murat Demirçelik Bilgiişlem Uzmanı(Bakım ve Destek)
25 Murathan Müjde Bilgiişlem Uzmanı(Eğitim ve Destek)
26 Nuri Burmalı Bitki Koruma ve Besleme Uzmanı
27 Zeynep Yılmaz İş Geliştirme Uzmanı
28 R. Serdar Asıliskender Tarım Teknol. ve Mekanizasyon Uzmanı
29 Levent Kayaalp Kooperatifler Uzmanı
30 Murat Özdemir Bilgiişlem Uzmanı(Sistem ve Teknoloji)
31 Şerafettin Öztürk Bilgiişlem Uzmanı (Yazılım)
32 Seçil Nur Arı Bilgiişlem Uzmanı (Yazılım)
33 Bora Yüret Bilgiişlem Uzmanı (Veri Tabanı Yönt.)
34 Haşim Akşit Basın Yayın Uzmanı
35 Murat Akar Mevzuat ve Standart Uzmanı
36 Berrak Deniz Taşdemir Yem ve Yem Katkı Maddeleri Uzmanı
37 Kerem Ünal Akaryakıt ve Madeni Yağlar Uzmanı
38 Murat Akın Kalite Kontrol Uzmanı
39 Ahmet Doğanlı Kimyevi ve Özel Gübreler Uzmanı
40 Tuğba Akca Bütçe ve Finansman Uzmanı
41 Şermin Türkmen Personel Uzmanı
42 Ekrem Özyiğit Muhasebe Uzmanı
43 Kenan Saçlı Müfettiş Yardımcısı
44 Bekir Uludağ Müfettiş Yardımcısı
45 Burak Karaduman Müfettiş Yardımcısı
46 Serkan Bircan Müfettiş Yardımcısı
47 Burak Necati Köseoğlu Müfettiş Yardımcısı
48 Kemal Tengilimoğlu Gn.Md.Yön.Asistanı
49 Fatma Yılmaz İletişim ve Arşiv Şefi
50 Arif Ulaş Akaryakıt ve Madeni Yağlar Şefi
51 Ercan Bolatlı Muhasebe Şefi
52 Ferhat Süreyya Bayır Kooperatifler Şefi
53 Simer Durgun Kalite Kontrol Şefi
54 Nazlı Sarı Personel Şefi
55 İlker Helvacı Bilgiişlem Şefi(Bakım ve Destek)
56 Aybike Uysal Yatırım Proje Memuru
57 Meral Gürs Yönetim Kurulu Sekreteri
58 Buket Altınorak Erdem Muhasebe Memuru
59 Emine Duman İstatistik Memuru
60 Çiğdem Derinöz Muhasebe Memuru
61 Burçin Akbaş Personel Memuru
62 Eren Mutlu Kooperatifler Memuru
63 Müyesser Özdeniz Tarım Teknol. ve Mekanizasyon Memuru
64 Emine Sıla Koç Muhasebe Memuru
65 Damla Mavili Personel Memuru
66 Tamer Erdem Sağ.Güv. Ve Ulaşım Hizmetleri Memuru
67 Mustafa Ahmet Karaköse Büro Memuru(Hukuk)
68 Ceyda Ertürk Çalık Uluslararası İlişkiler Memuru
69 Süleyman Gök Muhasebe Memuru
70 Ali Aydoğan Ofis ve Mutfak Hizmetleri Memuru
71 Ferhat Sarıtaş İletişim Memuru
72 Burcu Öztürk İştirakler Memuru
73 Murat Atamer Arşiv Memuru
74 Leyla Altınok Santral Memuru
75 Evren Orman Güvenlik Görevlisi
76 H. Osman Gezer Şoför (Gen. Müd. Yrd.)
77 H. Mehmet Maraş Şoför (Gen. Müd.)
78 Arap Cingöz Ofis Hizmetlisi
79 Fehmi Büyükçiftçi Ofis Hizmetlisi
80 Meftun Erdem Ofis Hizmetlisi
81 Cebbar Gedik Aşçı
82 Hamza Şen Aşçı Yardımcısı
83 Uluhan Yılmaz Garson
84 Serkan Özsoy
85 Kaan Sıtkı Kayhan
86 Savaş Yetik Memur
87 Taşkın Eroğlu